Otopark Beton Silimi

Otopark, motorlu taşıtların park ettikleri kapalı ve açık alanlardır. Açık otoparklar genellikle asfalt zemini olduğunu için otopark beton silimi ihtiyacına gerek duyulmaz. Kapalı otoparklar genellikle hastaneler, alışveriş merkezleri ve büyük konutların altında bulunmaktadır. Bu yüzden kapalı otoparkların zeminleri betondan oluşup, çoğunlukla çok katlıdırlar

Firmamız 2003 yılından bugüne kadar otopark beton silme ve epoksi zemin kaplama hizmeti sunmaktadır. Yeni yapılan inşaatların en alt katında bulunan kapalı otoparklar için beton silme hizmeti için firmamız siz değerli müşterilerine yönelik profesyonel ve kalıcı çözümler sunmaktadır. 

Otopark Beton Silimi, Otopark Beton Silimcisi

Otopark beton silimcisi olarak tüm kaliteli ekipmanlarımız ve ustalarımız ile otopark zemin silimi hizmetiyle üzerinde epoksi kaplama yüzeyine hazırlık ve pürüzsüz bir yüzey çıkarmakta olan ustalarımız işini severek ve tecrübe ile yapmaktadır. Ekipmanlarımız içerisinde bulunan toz emme vakumları ile çevreyi pisletmeden ve ses çıkarmadan işimizi sessiz ve hızlı şekilde beton silim gerçekleştiriyoruz.

Otopark Beton Silim Fiyatları

Otopark beton silim fiyatları, silim yapılacak konumsal yer ve beton zeminlerine göre büyük değişiklik göstermektedir. Natro yapı firmamız müşteri iletişimi sonrası ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Verdiğimiz gün ve saatte ücretsiz keşif hizmetini gerçekleştirerek fiyat raporu hazırlıyoruz. Bu raporda

  • Otopark silim m² fiyatı
  • Silim yapacak olan personel sayısı
  • Temizleyip teslim etme koşulu

gibi daha birçok maddeler yer almaktadır.

Günümüzde İstanbul ve diğer şehirlerde metropolleşme yaşandığından dolayı artık yeni yapılan konutların ve diğer mekanların altına kapalı otoparklar yapılmaktadır. Tabi ki kullanılabilirliğe mevcut bir otopark olmalıdır. Bu yüzden en önemli olan zemin için Otopark beton silim ve isteğe göre beton parlatma işlemleri yapılmaktadır. Zamanla yüzeyi deforme olmuş ve tozuma yapan beton yüzeyleri için Natro Yapı firmamız otopark beton cilalama hizmeti sunmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button